Elmadağ Motor Kurye
Elmadağ Motor Kurye

 

Elmadağ motor kurye daha önceden km ile hesaplama yapılan mesafelerin fiyatlarını belirlerken her zaman müşterilerin cebini düşünerek hesaplama yapmıştır.Elmadağ’da Acil Kurye fiyatları bir yerden alınıp gidilecek olan mesafenin km toplamına göre fiyatlarını belirler.Tüm bu işlemler daha önceden hazırlanır. Müşteri aradığında elindeki tabloya göre fiyat belirlenir.Bu fiyat tablosunu görmek isteyen müşterilerimiz www.sislikurye.com adresimizi ziyaret ederlerse mutlaka kendi gönderi fiyatlarını bulucaklar dır.Veya 212 270 20 40 nolu telefondan bizi arayın size uygun fiyatı ve süreyi size bildirelim.
 Express moto kurye ile gönderi yapıp bize gövenen müşterilerimizi hiç üzmedik .Önce personelimize güveniyoruz.Sonra firmamıza biz sağlam temeller üzerine kurulmuş bir firmayız.Bir gün mutlaka sizinde Elmadağ’da motorlu kurye işiniz olduğunda bizi aramaktan çekinmeyin.Gönül rahatlığıyla bize işinizi emanet edebilirsiniz.İrtibat için 212 270 20 40 bu numaradan bizi arayabilirsiniz.
Elmadağ, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Şişli ilçesinde bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak İnönü ve Harbiye mahalleleri arasına yayıldığı söylenebilir. Taksim Meydanı ile Harbiye semti arasında yer alır ve semtin ana aksını Elmadağ Caddesi oluşturur.
Elmadağ Caddesi üzerindeki semttir. Elmadağ, Şişli İlçesi İnönü Mahallesi sınırları içinde kalmaktadır. Divan Oteli, Ritz Carlton Oteli, Süzer Plaza, Avustralya Başkonsolosluğu ve Surp Agop Hastanesi gibi önemli yapılar Elmadağ’dadır.
Elmadağ, İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilçesi Şişli’de bulunan bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak İnönü ve Harbiye mahalleleri arasına yayıldığı söylenebilir. Taksim Meydanı ile Harbiye semti arasında yer alır ve semtin ana aksını Elmadağ Caddesi oluşturur.
Taksim'den Şişli'ye doğru giderken Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Surp Agop hastanesini geçtikten sonra sol taraftan başlayan ve Eskişehir ile Yenişehir Mahalleleri arasında kalan Dolapdere Caddesi'ne kadar uzanan caddedir. 500 metre uzunluğundadır. 
Yüzyıllık Arif Paşa Apartmanı, Elmadağ Caddesi üzerindedir.
The Ritz-Carlton, Divan Oteli, Süzer Plaza, Avustralya Başkonsolosluğu  ve Surp Agop Vakfı Hastanesi, Elmadağ’da yer almaktadır.
Şancity için düğmeye basıldı (Para Dergisi, 19 Temmuz 2012)
 
1987 yılında yanan Şan Tiyatrosu dahil vakfın İstanbul Elmadağ'da 15 dönümlük arazisi bulunuyor, şimdi burada Şancity adıyla bir proje planlanıyor
 
Azınlık vakıflarına ait malların iade süreci başladı. İlgili vakıflar, şimdiden mallarını nasıl değerlendireceklerinin hesabını yapıyor. Gerçi şimdi bahsedeceğimiz azınlık vakfının mallarını geri almak gibi bir derdi yoktu. Ancak yıllardır bir projenin hayalini kuruyorlardı. Nihayet bu proje için start verildi.
 
Evet, Ermeni Katolik Surp Agop Hastanesi Vakfı'ndan bahsediyoruz.
 
1987 yılında yanan Şan Tiyatrosu dahil vakfın İstanbul Elmadağ'da 15 dönümlük arazisi bulunuyor, şimdi burada Şancity adıyla bir proje planlanıyor. 5 yıldızlı otel, alışveriş merkezi, kültür ve kongre merkezinden oluşacak proje için vakıf yönetimi yıllar önce Vizzion Europe ile el sıkışmıştı. Vizzion Europe, merkezi Belçika'da bulunan ünlü Türk mimar Şefik Birkiye'nin şirketi. Vakıf yönetimi, söz konusu araziyi 44 yıllığına yap-işlet- devret modeliyle Birkiye'ye vermişti... Öğrendiğimize göre proje artık iyice olgunlaşmış. Hatta vakıf, kendi yayınları kanalıyla cemaatine yakında inşaatına başlanacağı bilgisini vermeye başlamış. Bu arada proje alanında bulunan 50'ye yakın kiracının tahliyesi de neredeyse tamamlanmış.
 
Vizzion Europe, mevcut hastaneyi son deprem yönetmeliğine göre yenileyecek, 50 yatak ilave edecekmiş. Mevcut huzurevi de yıkılıp yeniden inşa edilecekmiş. Yine Surp Agop Hastanesi Vakfı'nın arazisine dahil olan tarihi Sıraevler ise restore edilecekmiş. Restorasyondan sonra alt katları ticari ünite, üst katları ise ofis olacakmış. Halen Sıraevleri'nde yaşayanlar Şişli'de yapılan yeni bir apartmana taşınacakmış.
 
Şancity'de yapılacak yeni oteli hangi grubun işleteceği de netleşmiş: Özbek Turizm'in sahibi olduğu Point Oteller Grubu. 221 odalı otelle birlikte tüm yatırımların 200 milyon dolara mal olacağı ve 2014'te tamamlanacağı da bize ulaşan bilgiler arasında...
Elmadağ Caddesi posta kodu şöyledir; 34373
Muhtar: Muammer Şen         
Adres: Çimen Sok. No:115 D:2 Elmadağ, Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 233 58 37
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.

merter kurye,express motorlu kurye,acil kurye,hızlı kurye,merterde bir tekstil firmasıyla anlaşan Merter kurye firmamız tekstil numunelerini zamanında yetiştirip firmanın işini hızlandırıp tekstil firmasının daha fazla ithalat ve ihracak yapmasına vesile olarak firmanın karını 2 ye katlamıştır.Bu tarz işleri olan bir çok tekstil firmaları moto kurye kullanmaktadır.Biz kendini fazlasıyla kurye teslimatında ıspatlamış bir firma olarak 2004 yılından beri gelen müşteri herzaman haklıdır sloganıyla çıktığımız yolda hep ilerlemiş hiç gerilememiş bir firma olmaktan gurur duymaktayız.