Merter Kurye Acil Moto Kurye
Merter Kurye Acil Moto Kurye

 

Merter  Kurye

Merter, İstanbul'un Güngören Belediyelerine bağlı bir semttir.

MESİAD (Merter Sanayici ve İşadamları Derneği)'a göre Merter bölgesi 500.000 metrekare bir alanı kapsar ve 3.700 kadar firmayi barındırır. Merter'in komşuları: Güneyinde Zeytinburnu, Kuzeyinde Keresteciler sitesi ve Güngören, doğusunda Topkapı, batısında Bahçelievlerdir.

Merter'in kuruluşu 1960'lara dayanır.Merter O zamanlar üzüm bağları ve tarla olan bir yerdir.Merter Şu an Veysel Karani Camii'nin olduğu yer merter'in merkezidir. 1958 ve 1959 yılları kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter büyük ve modern bir site kurma fikrini burda gerçekleştirir. Kurduğu bu siteye Merter Sitesi adını verir.Yıllar içinde gelişip büyüyen bu semtin adı Merter olarak anılır.Merter Semti Tekstil cennetidir.Merter'de Toptancılar, bütçeye uygun satım ve ev fiyatları ile İstanbul'un ucuz semtinden biridir.Merter Ayrıca semtte spor ve kurs merkezleri bulunur.Merter'de Ulaşım imkanları çok geniştir ve merkezi bir yerde olduğu için tanınan bir semttir.Merter'de Buna rağmen henüz bir sinema, tiyatro ve kültürel aktiviteler için yeterli değildir.Merter'de Metrobüs ve Merterde Metro gibi önemli ulaşım araçları buradan geçer.İstanbul Büyükşehir Belediyesi ek binası Merter de bulunur.Merter moto kurye bu semtte bulunur.

 

Merter, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Güngören ilçesine bağlı 11 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Abdurrahman Nafiz Gürman; batısında Tozkoparan doğusunda Bahçelievler; kuzeyinde Sanayi; kuzeydoğusunda ise Esenler ilçesine bağlı Çiftehavuzlar mahalleleri vardır.Merter Kurye olarak bizler siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız.

 

 kurye , moto , motorlu ,express kurye, motor kurye, araç kurye, kiralık kurye,Motosikletli kurye,Hızlı motorlu kurye, acil kurye, express kurye firmaları, motokurye şirketleri, uçak kargo ve acil ilaç temini! Motorcu, motorize, motosikletli kurye ,Ucuz Kurye,İstanbul Kurye,Moto Kurye,Anadolu Yaksı Kurye,Gece Kurye,7/24 Kurye, ekonomik kurye,

Merter Mahallesi Durakları

 

Merter Mahallesi Parkları

Merter Mahallesi Camileri

Merter Mahallesi Caddeleri

 

Merter Mahallesi Sokakları

Merter Mahallesindeki Diğer Yerler

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.

merter kurye,express motorlu kurye,acil kurye,hızlı kurye,merterde bir tekstil firmasıyla anlaşan Merter kurye firmamız tekstil numunelerini zamanında yetiştirip firmanın işini hızlandırıp tekstil firmasının daha fazla ithalat ve ihracak yapmasına vesile olarak firmanın karını 2 ye katlamıştır.Bu tarz işleri olan bir çok tekstil firmaları moto kurye kullanmaktadır.Biz kendini fazlasıyla kurye teslimatında ıspatlamış bir firma olarak 2004 yılından beri gelen müşteri herzaman haklıdır sloganıyla çıktığımız yolda hep ilerlemiş hiç gerilememiş bir firma olmaktan gurur duymaktayız.